Showbiz

Ndjekësja i tha Fjoralbës të ndahet nga Franci, përgjigjja e saj do ju habisë

Fjoralba Ponari dhe partneri i saj, Franci, janë kthyer shumë shpejt në dyshen e preferuar të publikut.

Moderatorja ka vetëm pak kohë që e ka bërë lidhjen e saj publike dhe tashmë nuk ngurron të ndajë herë pas here detaje nga marrëdhënia me Francin.

Ajo ka treguar se partnerit të saj nuk i pëlqen shumë vëmendja, ndaj ajo nuk shfaqet shumë shpesh me të në rrjete sociale.

Mirëpo ky detaj sipas një fansi të Fjoralbës do e bëj të vështirë marrëdhënien e saj me Francin dhe ndaj ata duhet të ndahen.

Dikush nga ndjekësit e saj në Instagram i ka shkruar Fjoralbës:”Unë  mendoj që një vajzë ekrani me 1 djalë të thjeshtë që s’do të ekspozohet nuk shkojnë mirë të ndahen”.

Sigurisht Fjoralbës nuk i ka pëlqyer ky koment dhe i ka kthyer ndjekësit përgjigjen që meritonte.

Ne të zotët e punës mendojmë ndryshe… ti pse shqetësohesh?”, i është përgjigjur ajo shoqëruar me një ‘sticker’ që lexon “askush nuk të pyeti”.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top