Bota

Ndërron jetë aktori Tom O’Connor

Aktori i humorit Tom O’Connor ka ndërruar jetë në moshë 81 vejcare.

Lajmi u konfirmua nga djali i tij Steve Finan O’Connor i cili tregoi se aktori  vdiq në spital në Buckinghamshire ditën e dielë pas një beteje të gjatë me sëmundjen Parkinson.O’Connor u bë i famshëm në shfaqjen televizive “Opportunity Knocks” , si dhe për shfaqjet “Name That Tune”, “Crosswits” dhe “Tom O’Connor Show”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top