Showbiz

Ndahen përfundimisht Oriola Marashi dhe Eros Grezda, futbollisti ‘e thumbon’ publikisht

Lidhja e modeles Oriola Marashi me futbollistin Eros Grezda ka qenë gjithmonë në qendër të mediave.

Fillimisht u përfol se ata janë ndarë, më pas ribashkuar dhe deri në një ndarje përfundimtare të ditëve të sotme.

Së fundmi është vënë re që dyshja nuk ndiqen më në Instagram, duke lenë dyshime për ndarje.

Image

Ndërkohë një orë më parë, Erosi publikoi në Instastory një shprehje, duke ngritur dyshime që ia ka dedikuar Oriolës.

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin nuk e harron”, është shprehja që futbollisti e ka shpërndarë në profilin e tij, duke mos dhënë asnjë koment më shumë.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top