Showbiz

Ndahen çifti i njohur i showbizit shqiptar? Detajet që ngritën dyshimet

Çifti, Fidan Gashi dhe Rita Haziri po përjetojnë krizë në lidhjen e tyre.

Pritej që ata të kurorëzoheshin me martesë, duke qenë se në bashkëpunimin e fundit “Ty t’ka rritur Nana”, Fidani i propozoi Ritës me një unaz të çmuar.

Dyshja në rrjetet sociale nuk ndiqen më, gjithashtu, Rita i ka fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta me Fidanin, ndërsa ky i fundit nuk ka vepruar njësoj.

Ndërsa, lëvizja e fundit ishte nga Fidani i cili publikoi këngën, “Sjena mo”, ku flet për dashurinë dhe ndarjen. Fansat shpresojnë të jetë diçka kalimtare dhe çifti të kthehen sërish bashkë.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top