Showbiz

‘Nata e fundit e beqarisë’: Martohet Big Mama?

 Këngëtarja e famshme Besjana Kasami, e njohur si Big Mama i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit në Instagram.

Ajo shfaqet duke festuar me mikeshat e saj dhe është pikërisht në festën e saj të beqarisë.

Ndërkohë menjëherë pas këtij postimi, me mesazhin “Nata e fundit e beqarisë”, kanë vërshuar urimet e miqve virtualë në adresë të këngëtares.

Mirëpo nuk dihet nëse është e vërtetë apo bëhet fjalë për një projekt muzikor. Gjithçka mbetet për t’u konfirmuar në ditët në vijim.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top