Showbiz

Mozzik dhe Loredana sjellin bashkëpunimin e radhës

Mozzik dhe Loredana janë përfolur shumë khët e fundit lidhur me ndarjen e tyre.

Ndonëse asnjëri nga ata të dy nuk e ka pranuar publikisht, dyshja ende hedhin ‘kunja’ të njëpasnjëshme drejtuar njëri-tjetrit në rrjetet e tyre sociale.

Ditën e djeshme, ata kanë lançuar bashkëpunimin e tyre të radhës duke befasuar të gjithë ndjekësit e tyre.

Kënga e tyre më e re quhet “Mit mir’ e cila tashmë është e realizuar edhe me klip.

Ajo ështërealizuar në Gjermani dhe është pjesë e albumit “Rich Parents”.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top