Sociale

Moti, të enjten në Shqipëri dhe në Kosovë

Dita e enjte në Shqipëri pritet të mbajë mot pjesërisht me re dhe me diell.

Temperaturat do të lëvizin nga 15 deri në 24 °C., njofton Motilokal.

Kurse në Kosovë, e enjtja do të nis me diell, por gjatë mesditës dhe pasdites priten rrebeshe shiu të shoqëruara me bubullimë. Temperaturat për ditën e enjte do të lëvizin nga 13 deri në 24 °C.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top