Showbiz

Mos vallë do vijnë më shpejt seç pritej? I dashuri i Dua Lipës ‘ëndërron’ për Shqipërinë

Një ditë pas ditëlindjes dhe përkëdheljeve në “Instagram”, Dua Lipa ka bërë pak shaka sot me Anwar-in teksa fle.

Në foton e tij me qenin ka zbuluar ëndrrat e tyre përmes emoji-ve.

Qeni ëndërron për një kockë, kurse Anwar për Shqipërinë. Mund të mos jetë shaka. Anwar mund të dëshirojë vërtet të vizitojë Shqipërinë.

Kujtojmë se ka zëra që Dua do vijë të bëjë një koncert në Tiranë, kështu që nuk do ishte çudi që ai të dojë ta shoqërojë. 

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top