Showbiz

Miss-i i famshëm e “çmendur” pas Messit, bën fytyrën e tij tatuazh në pjesën intime! (Foto)

Suzy Cortez njihet si ish-miss “bumbum” dhe gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me pozat super “hot” në rrjetet sociale. Por jo vetëm kaq!

Seksbomba braziliane njihet gjithashtu edhe si tifozja e zjarrtë e futbollistit të famshëm, Lionel Messi. Madje ajo ka bërë tatuazh portretin e yllit argjentinas pranë pjesëve intime, duke i habitur të gjithë.

Ajo ka marrë edhe vëmendjen e mediave të huaja rozë, të cilat shkruajnë për tatuazhin e guximshëm të saj. Ndërkohë profili i saj në “Instagram” është i mbushur me poza shumë seksi dhe provokuese.

foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top