Kronikë

Memaliaj/ Vidhet Range Rover-i në pronësi të një gruaje

Gjatë natës së djeshme në fshatin Krahës të Bashkisë Memaliaj është vjedhur një automjet tip ‘Range Rover’ në pronësi të shtetases me inicialet F.H.

Grupi hetimor dhe policia po vijojnë punën për kapjen dhe identifikimin e autorëve.

Njoftimi i plotë i policisë: DVP Gjirokastër

Gjatë natës,në fshatin Krahës,Njesia Administrative Krahës, Bashkia Memaliaj, kanë vjedhur autoveturën e tipit Range Rover,me targa AA050ZD, në pronësi të shtetases F.H.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top