Bota

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në zbulimin e statujës së Lady Diana

Familja mbretërore do të vendosë një statujë në Pallatin Kensington për nder të Princeshës Diana më 1 korrik. 

Statuja do të zbukurojë “Kopshti i Zhytur” i cili ishte vendi i saj i preferuar në pasuri.

Nëse Princesha Diana nuk do të kishte vdekur në një aksident automobilistik, ajo do të kishte mbushur 60 vjeç më 1 korrik të këtij viti. 

Me atë rast, familja mbretërore angleze do të mblidhet dhe statuja do të zbulohet së bashku nga Princat Harry dhe William.

“Radar on line” më parë njoftoi se Megan Markle do të marrë pjesë në këtë ngjarje, megjithatë, informacioni i fundit pohon të kundërtën, duke marrë parasysh se një burim për “Daily Mirror”, afër Harry dhe Megan, konfirmoi se princesha nuk do të vijë në fund të fundit .

“Megan nuk po planifikon një udhëtim. Ajo kohët e fundit lindi dhe këtë herë Harry do të udhëtojë vetëm,” tha një burim i afërt për” Daily Mirror “.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top