Showbiz

Meghan Fox flet për ndarjen nga ish-bashkëshorti dhe zbulon detaje të reja

Meghan Fox po jeton një romancë të re me partnerin e saj, Brian Austin Green.

Dyshja shihet gjithmonë bashkë dhe kurrë në rrjetet sociale nuk mungojnë deklaratat e dashurisë drejtuar njëri-tjetrit.

Mirëpo së fundmi, në një deklaratë të bërë, Meghan ka treguar se nuk është Brian shkaku i ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Machine Gun Kelly.

“Nuk kishte asnjë lidhje me të“, është shprehur ajo së fundmi, sipas “Page Six”.

Fox dhe Kelly dolën zyrtarisht bashkë në korrik të vitit 2020. Që atëherë, dyshja është bërë pjesë e pandashme e fotove nga paparacët.

Ajo shprehet se difenca në moshë mes të dyve nuk I ka penguar kurrsesi për të patur një raport të shëndetshëm dhe janë më të lumtur se kurrë.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top