Bota

Megan Markle botoi librin e parë, kushtuar djalit të saj

Meghan Markle, Dukesha e Sussex, botoi të martën librin e saj për fëmijë, të cilin ia kushtoi burrit të saj, Princit Harry dhe djalit të tyre dy vjeçar Archie.

Libri me figura ‘The Bench’ është një histori rreth një marrëdhënie baba-bir përmes syve të një nëne dhe mbërriti në raftet e librarive disa ditë pasi çifti mori një vajzë Lilibet Diana me emrin e Mbretëreshës Elizabeth dhe Princeshës Diana të ndjerë.
Megan më parë tha se libri, i shkruar me rimë, filloi si një këngë në Ditën e Atit, të cilën ajo ia shkroi Harry menjëherë pas lindjes së Archie në 2019.

“Për burrin dhe djalin që e bëjnë zemrën time të rrahë”, shkroi Megan në një mesazh në libër.

Megan gjithashtu votoi për versionin e audiobook, dhe libri për fëmijë u ilustrua nga artisti Christian Robinson.

Harry dhe Megan lanë detyrat mbretërore vitin e kaluar dhe u transferuan nga Britania në Kaliforni.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top