Showbiz

Më në fund! Aurela Hoxha publikon fotot e para me djalin

Para disa kohësh, në mediat rozë qarkulluan zëra se modelja e njohur Aurela Hoxha së fundmi ka sjellë në jertë fëmjën e saj të parë.

Mirëpo,  ajo kurrë nuk ka reaguar rreth këtij lajmi, madje në disa raste ajo e ka mohuar, deri ditën e sotme ku më në fund ka vedosur që ta bëjë publik portretin e vogëlushit.

Ajo shihet në foto mjaft e lumtur, teksa mban në krahë të voglin e saj.

Ndërsa në njërin nga imazhet ajo shihet duke e ushqyer djalin me qumësht gjiri.

Megjithatë modelja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj, se kur ka ardhur në jetë vogëlushi dhe me çfarë emri e kanë pagëzuar.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top