Showbiz

“Më mirë një fukara se sa…Ada Deda rrëfen detaje të pazbuluara për jetën private

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokrtike,  Albina Deda, së fundmi i është përgjigjur dis pyetjeve mjaft të sikletshme duke zbuluar shumë detaje të reja sa i përket jetës së saj private.

E pyetur nga gazetari në “Best Deal Albania”, nëse  partneri i saj mund të jetë nga qyteti i Vlorës ajo u shpreh se nuk do ja lejonte vetes kurrsei.

“Do dashuroheshe me një vlonjat?

Ada Deda: Jo kurrë, asnjëherë, nuk do ia lejoja vetes. (qesh)

Por, për modelen mesa duket ka më tepër rëndësi dashuria se sa paraja.

Ja si iu përgjigj ajo pyetjes “Më mirë me ty dhe fukara apo pa ty i pasur?”

“Më mirë fukara, -është përgjigjur ajo.

Kujtojmë që disa kohë më parë, modelja seksi vendosi të rrëfehet duke treguar se është në një lidhje dashurie, por mbajti të fshehtë identitetin djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

“Unë nuk jam single por kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale sepse është më mirë. Larg syrit të keq, nuk jam dakord me femrat e showbizz që po shkojnë 30-40 vjeç dhe thonë nuk jam në lidhje, jam vetëm.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top