Jetë/stil

Mc Kresha bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur, MC Kresha është bërë baba për herë të dytë, në orët e pasdites së 23 shkurtit sipas kohës lokale të Kanadasë.

Sipas “Prive.al”, foshnja, i gjinisë djalë dhe bashkëshortja e reperit, Erzina janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Lindja është kryer në Kanada, atje ku Kresha dhe Erzina janë zhvendosur bashkë me vajzën, Izën në muajt e fundit të shtatzënisë.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top