Bota

Masakrohet një person në një pyll të Britanisë, policia: E gjetëm me kokë të prerë!

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britani.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se një trup me kokë të prerë është gjetur në një pyll të qytetit të Devon.

Policia ka vendosur një perimetër sigurie dhe po mbledh të gjitha provat që mund të zbulojnë dinamikën e vdekjes së rëndë.

Nuk dihet ende mosha apo gjinia e personit të vdekur, ndërsa për rastin ka nisur një hetim

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top