Showbiz

Marina zgjedh fjalët më të ëmbla për urimin e ditëlindjes së Luanës

Luana Vjollca ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 30-të.

Ajo kishte organizuar një festë e cila nisi që në mesnatë në shoqërinë e miqve dhe kolegëve.

Në këtë diitë kaq speciale, ajo mori mijëra urime nga fansat e shumtë,  dhe të afërmit e saj.

Ai më i ëmbli padyshim që ishte urimi që e motra, Marina kishte zgjedhur për të shtrenjtën e saj.

“Happy birthday to a sister who has the best sister in the World! Lumturine e botes te uroj Luanesha jone! Te dua pafund ”, ka shkruar Marina krahas fotos së bashku me Luanën.

https://www.instagram.com/p/CTT_GCFIKEe/?utm_source=ig_web_

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top