Personazhe

Marina Vjollca pas lajmit se do të bëhet nënë mer surprizën më të bukur nga Elisabetta Franchi

Marina Vjollca para dy ditësh ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me publikimin e fotove me barkun e rrumbullakosur.

“Ne të tre”-shkroi Marina në footn e publikuar ku shfaqej në krahet e Getit.

Moderatorja ka marrë qindra urime nga miqtë dhe familjarët.

Mirëpo, ditën e stome ajo ka marrë një buqetë me trëndafila të bardhë nga stilistja italiane, Elisabetta Franchi me të cilën po bashkëpunon prej disa javësh.

“Nuk ka gjë më të bukur se një jetë e re që po çel! Urime Marina!”, shkruan Elisabetta në pusullën e saj.

Marina e ka ndarë menjëherë në Instagram dhe ka falenderuar stilisten për surprizën e veçantë.

“Të falenderoj nga zemra! Je unike! Të dua”, shkruan Marina përkrah postimit.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top