Showbiz

Manjola Nallbani feston ditëlindjen, për këngëtaren shqiptare mosha është vetëm një numër

Manjola Nallbani ditën e djeshme festoi ditëlindjen. Për këngëtaren e njohur shqiptare mosha është thjesht numër, sepse format e saj të shkëlqyera fizike i ka zili dhe një 20-vjeçare.

Mama e dy vajzave tashmë të rritura, Manjola ka vite që nuk e tregon moshën reale. Aq sa për ditëlindjen e saj dhe ne e me siguri çdo vajzë po uron që të jetë si Manjola kur të jemi në moshën që këngëtarja ka tani. Por ditën e djeshme këngëtarja festoi 52-vjetorin e lindjes.

Në fakt edhe vetë këngëtarja shprehet në urimin që i bën vetes se mosha është thjesht një numër dhe se në të vërtet jemi aq sa ndjehemi në shpirt.

“Faleminderit ZOT🙏🏻per cdo dite qe na fal e na mundeson te jetojme! Mos lejoni askend t’ju numeroje as ditet as vitet e jetes tuaj si ngarkese o si minus qe e mban ne kurriz, kur ne fakt cdo dite e cdo vit me teper eshte BEKIM! E kam pasur gjetjen time me te madhe 😜prandaj do e perseris gjithmone! Nese mosha do matej me numra e do ishte rregull nga lart do na kishte vene PERENDIA te gjitheve nje ore me akrepa ne balle😜. Jemi aq sa ndihemi ne shpirt. Nje moment 20 e po ate dite per nje arsye tjeter 80. Me rendesi te kemi mundesi te shijojme sa me mbare e pa dhimbje ditet qe kemi te shkruara te jetojme. Besoj qe ne kemi detyre qe nese ZOTI na ka dhene shpirt,tru, sy, goje, energji ti perdorim per te bere me te miren me veten tone. Faleminderit per urimet paraprakisht e ju dua me❤️-shkruan këngëtarja.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top