Kronikë

Makina përplas këmbësoren 59-vjeçare në Tiranë

Një këmbësore 59-vjeçare është përplasur nga një makinë në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës  13:05, në rrugën “Jordan Misja”. Sipas policisë, mjeti me drejtues shtetasin me iniciale R. B. ka goditur 59-vjeçaren me iniciale D.K., e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top