Showbiz

Luizi i dashuruar para Kiarës: Jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi


Zënkat e ndodhura gjatë ditës duket se Luizi dhe Kiara i kanë lënë pas pak para nisjes së spektaklit të sotëm.

Teksa bëheshin gati për spektaklin, Luizi i ka kërkuar Kiarës një puthje por ajo nuk ka pranuar.

Më pas ata nisën të shiheshin në sy për një kohë të gjatë dhe Luizi i tha se ajo kishte për të qeshur tërë jetën dhe për këtë ishte i bindur sepse e donte dhe nuk do ta linte kurrë.

“Mezi po pres dhe jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi. Nuk ka burrë nëne që ma heq këtë mendje. Edhe jam krenar që do jesh”, tha ai.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top