Showbiz

Loredana tregon trupin pas lindjes së vajzës dhe ka një mesazh të rendësishëm për të gjitha nënat

Loreda është padyshim ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare e cila talentin e saj muzikor po e zhvillon në Gjermani.

Së fundmi, në një postim të bërë në Instagram ajo shfaqet e veshur me bikini, në një foto të paedituar dhe tregon se sa e rëndësishme është që femra ta dojë trupin e saj.

“Kjo jam unë dhe trupi im. Ndoshta gjoksi më i vogël në Gjermani: pasi linda Hanën gjithçka ishte zhdukur! Por unë jam ajo që jam dhe erdha nga Zoti dhe jam kaq e bekuar.

“Edhe pse i kam kushtet monetare për një brustop (ndërhyrje kirurgjikale), unë jam aq e lumtur sa mund të them që gjoksi është zhdukur plotësisht, sepse unë kam Hanën! Stop talljes së formave trupore!”, shkroi ajo krahas fotos.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top