Showbiz

Lindita Halimi nis pushimet në Shqipëri, ‘çmend’ ndjekësit me fizikun joshës

Lindita Halimi nis pushimet në shqipëri, ‘çmend’ ndjekësit me fizikun joshës

Lindita Halimi ka zbuluar se pushimet verore këtë verë ka zgjedhur Shqipërinë.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga bregdeti i Durrësit, në të cilën shihet duke pozuar me bikini.

Si rezultat i kujdesit në të ngrënë dhe ushtrimeve fizike të përditshme, Halimi i la të gjithë ndjekësit pa fjalë me trupin e tonifikuar e plot muskuj.

Lindita kishte veshur një palë bikini në ngjyrërëshe, dhe flokët kaçurrela të lëshura që i jepnin një pamje tjetër.

Fotoja ka marrë qindra komente pozitive nga ndjkësit teksa  ekanë komplimentuar për pamjen fizike.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top