Showbiz

Lil Wayne martohet fshehurazi?

Thashethemet se Lil Wayne u martua fshehurazi me të dashurën e tij Denise Bido, nxitën një postim të ri nga reperi në Twitter.

Çifti, janë prej katër vite së bashku, por kohwt e fundit marrëdhënia e tyre ka kaluar disa kriza. 

Për një kohë të gjatë, çifti njoftonte vazhdimisht se ishin divorcuar, dhe pas pak e gjenin përsëri njëri-tjetrin. 

Ndërsa këtë herë, një postim i ri nga reperi po trazon ujërat dhe duket se është për të mirë.

Në postimin e tij, këngëtari i njohur shkruan: 

”Unë jam personi më i lumtur. Sot është fillimi i “përgjithmonë” i jonë. Përgjithmonë; Gjithmonë; Gjithmone dhe pergjithmone! Carter “.

Akoma, asnjë informacion ose fotografi nuk ka dalë për të konfirmuar lajmin, ndërsa llogaritë e mediave sociale të modeles plus size të Rihanna dhe gruas së mundshme të Lil Wayne, Denise Bidot , nuk zbulojnë asgjë. 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top