Showbiz

Leonora Jakupi e tepron me përdorimin e “photoshop-it”, “shënjestrohet” nga fansat: Ku është krahu?!

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave.

Ajo sistematikisht hedh foto në rrjete sociale, ku komentohet dhe pëlqehet nga ndjekësit për format trupore dhe tiparet e saj, por këtë herë rezultoi ndryshe.

Ajo siç duhet në foton e publikuar së fundmi ka hedhur një foto të modifikuar me “photoshop”. Fansave nuk i ka shpëtuar ky detaj, e në masë kanë shtruar pyetjen: “Ku iku krahu”.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve, ndërsa të tjetër shkruajtën: “’Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more’.”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top