Showbiz

Ledjanën apo Antonelën? Ja kë do zgjidhte Mevlani po të kthehej pas

Mevlani ishte i ftuar në “Top Arena” së fundmi, ku u vendos përballë Antonelës, e cila i lexoi pyetjet e publikut dhe i tha se nuk i ikën mendja e zemra nga ai.

“Nëse do të ktheheshe pas në kohë, do të zgjidhje Ledianën apo Antonelën?”, ishte një nga pyetjet e publikut.

Image

Mevlani: Ledianën
Antonela: Sepse do të qëndrosh me të njëjtat fjalë
Mevlani: Nuk e ndërroj…
Antonela: Mos bëj sikur je duke vuajtur për të, se nuk të beson më askush
Mevlani: S’ka lidhje!

Antonela: Ku e mendon jetën tënde tani? Në Milano apo në Milano?
Mevlani: Në Kavajë besoj. Ose në Rrëshen…

Por, edhe pse në karrigen e të intervistuarit, edhe Mevlani kishte një pyetje për moderatoren: Të merr malli ndonjëherë për mua, meqë ra fjala?
Antonela: Më merr!
Mevlani: Mos qesh, se nuk e marr seriozisht
Antonela: Më merr shumë…

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top