Showbiz

Ledjana pjesë e ‘Big Brother Vip? Ja si qëndron e vërteta

Ledjana është një ndër vajzat që ka marrë më shumë famë që nga momenti i parë kur u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Ajo  u bë pjesë e shumë takimeve tepër interesante dhe romantike, sidomos me Mevlanin.

Ata patën një histori të gjatë me njëri-tjetrin, të mbushur me debate dhe hatërmbetje e si përfundmin nuk ia dolën të ishin bashkë.

Të gjithë fansat e shumtë, duan dhe shpresojnë që Ledianën ta shohin përsëri në ekran, por kësaj rradhe në emisionin më të ri, Big Brother VIP, i cili do të fillojë pak muaj më vonë.

Një pyetje e pritshme iu bë Ledjanës nga një ndjekës, iu bë ditën e sotme në Instastory Ledjanës.

Plot vendosmëri, Lediana u shpreh vetëm me një fjalë ndaj kësaj pyetje duke na dhënë një “JO” të prerë të gjithëve.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top