Art & Kulturë

Ledjana ja plas të qarës në mes të takimit/ Çfarë ndodhi në takimin e saj me Mevlanin?

Në puntatën e djeshme  të “Përputhen” u transmetua takimi i Mevlanit dhe Ledjanës i cili në fakt mori një rrjedhë të gabuar.

Mevlani filloi t’i këndonte si dhe t’i shprehte ndjenjat, por kjo u pa si e tallur nga ana e Ledjanës

“Ledjana e bukur sikur zana…shikimin edhe zemrën. Të kam xhan moj ta hënksha zemrën! Të dua moj të dua! Edhe pse të bëj nervoz të dua moj të marrsha të ligat’, i tha Mevlani.

Mirëpo Ledjana filloi të qante me ngashërim. “Hiqu! Mjaft, mjaft mos u tall”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top