Showbiz

Ledina Çelo tregon të pasmet, këngëtarja shijon pushimet dhe zbavit fansat me foto të nxehta

Këngëtarja e dashur për publikun , Ledina Çelo po shijon disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion.

Ledina është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe ndan gjithmonë me fansat foto nga përditshmëria.

Këto ditë ajo ka publikuar disa fotografi dhe video nga vendi ku po pushon dhe le të themi se shfaqet më në formë se kurrë.

foto galeri
foto galeri

Ajo ka pozuar me bikini pranë shkëmbinjve buzë bregdetit, teksa nuk ka hezituar që t’iu japë hapësirë edhe të pasmeve të saj atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për format trupore.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top