Showbiz

Ledina Çela s’ka të ndalur, publikon sërish foto me bikini, tregon tatuazhin në vendin intim (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Ledina Çela i ka kaluar këtë verë pushimet në Shqipëri.

Ajo ka qenë këto kohë tepër aktive në rrjete sociale, ku ka publikuar foto me bikini dhe ka treguar format e formësuara.

Fansat janë ndarë në dy pjesë nga këto imazhe. Disa e kanë komplimentuar këngëtaren për formën që shfaq, pavarësisht viteve që ka mbi supe. Ndërsa të tjerë, e kanë kritikuar duke thënë se një grua në moshën e saj, nuk i shkon të postojë poza të tilla. Por Ledina duket se nuk do t’ia dijë për kritikët dhe sistematikisht publikon foto ku në fokus ka format e trupit.

Së fundmi ajo ka publikuar imazhe me bikini, ku në horizont shfaqet perëndimi i diellit. Por këtë herë këngëtarja ka zbuluar pak më tepër, duke ekspozuar tatuazhin në vendin intim.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top