Showbiz

La punën si mësuese për t’u bërë modele seksi, 34-vjeçarja: Ndihesha e pavlerësuar, tani fitoj 12 herë më shumë se bashkëshorti

Courtney Tillia, 34-vjeçe, ka rrëfyer për mediat britanike se si la punën e saj si mësuese për t’u kthyer në një modele seksi.

Ajo tha se ndihej e pavlerësuar në karrierën e saj dhe tani ndihet e plotësuar, pasi dhe monetarisht fiton rreth 12 herë më shumë se bashkëshorti. Ky i fundit, sipas të resë, e ka përkrahur në këtë rrugëtim.

Punoja si mësuese e edukimit special për rreth tre vite. Nisa të kaloja si gjendje depresive, madje, edhe nga ana financiare nuk isha shumë mirë sepse po bëja paralelisht dhe doktoratën. Ndihesha vetëm dhe e pa plotësuar. Për të shmangur stresin nisa palestrën. Bashkëshortin e kisha në krahë dhe më dha kurajon që unë të vijoja një tjetër gjë, që ndihesha e vlerësuar dhe mirë me veten time. Kështu lindi ideja që të isha një modele e Onlyfans”, u shpreh Courtney.

Më tej 34-vjeçarja shtoi:

“Partneri ishte ai që më that ë nisja të bëhesha modele. Ai më mësoi se sit ë pozoja dhe të publikoja në Instagram. Ka qenë inkurajuesi dhe ndihmuesi im më i madh. Tani ndihemi të dy të lumtur, fitoj mijëra paundë”.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top