Showbiz

Kylie Jenner pozon topless për të promovuar koleksionin e saj ‘Kylie Cosmetics’

Kylie Jenner ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa pozon nudo për një nga koleksionet e saj të biznesit të radhës.

Ajo ka pozuar së fundmi në një fotosension për koleksionin e saj të rradhës “Kylie Cosmetics”.

Jenner nuk kishte veshur thuajse asgjë, dhe ishte e lyer e gjitha në bojë me ngjyrë ari si dhe një palë vëthë dhe bojë metalike.

Kylie njoftoi se koleksioni i saj do të dalë në treg ditën e ditëlindjes së saj, pra në datën 10 Gusht.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top