Jetë/stil

Kur ke guximin e Rihannës/ Këngëtarja zbulon me krenari barkun e saj

Rihanna po shijon pritjen e ëmbël dhe pas publikimit të lajmit, ka ekspozuar vazhdimisht barkun e saj të rrumbullakosur me paraqitje shumë të guximshme.

Kështu që, edhe së fundmi artistja vazhdoi t’i shtyjë kufijtë me stilin e saj ndërsa darkonte në “Giorgio Baldi” në Los Angeles.

Image

Këngëtarja, 33 vjeçe, është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin ASAP Rocky, dhe e ka vënë barkun e saj në ekran të plotë ndërsa është veshur me një pallto leshi e cila mendohet të jetë “Roberto Cavalli vintage”.

Image

Ajo e bashkoi veshjen me një palë take të ulëta të varura që i lidhi duke përdorur rripat nga takat stiletto të saj të larta me material gjarpri nga “Tom Ford”.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top