Showbiz

‘Kur ke bërë s*ks për herë të fundit’? Roza Lati i tregon të gjitha

Roza Lati ka treguar gjithmonë se është një nga vajzt më pa konplekse në shoëbiz dhe si e tillë nuk nguron tu përgjigjet pyetjeve më pikante në Instagram.

Mbrëmjen e djeshme, prezantuesja seksi zhvilloi një intervistë virtuale me ndjekësit dhe pyetja e parë pikante që iu bë ishte: “Kur ke bo seks për herë të fundit?”.

Ndërsa nga na tjetër, Roza vendosi tu përgjigjet më ironi kësaj pyetjeje duke shkruar: “Alo…? Po… dy bileta për kinema desha… reshti fundit të lutem… po… Faleminderit!”.

Pyetja e dytë ishte: “Qofsh free një herë në krevat me mu para se të vdes”. Në këtë rast, Roza shkroi vazhdimin e përgjigjes së parë: “Alo… po… ai filmi… me pull të kuqe është apo jo? Aman, se kemi kalamaj me vete…!”.

Pyetjet për moderatoren nuk kishin fund dhe e radhës ishte:”Je në lidhje?

Roza iu përgjigj: “Alo… po… Harrova em marr Popcorn. Thuaji dikujt të na sjelli. Faleminderit!”.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top