Showbiz

Kryqëzohet moderatorja: ‘Ngele duke shëtitur pa burr gjithandej, pasi të riparoi gjithë gjymtyrët …’

Alketa Vejsiu ka disa javë që publikon pamje nga pushimet e saj.

Pothuajse në të gjitha fotografitë, ajo shihet e vetme ose me shoqëri, gjë që iu ka rënë në sy ndjekësve të saj.

Ajo ka marrë një koment nga një ndjekëse në foton e fundit, ku e kritikon se shkon me pushime pa fëmijët.

“Ho mi Keta keni marrëdhënie ta hapur me burrin? Ngele duke shëtitur pa burr e pa fëmijë gjithandej. Pasi të riparoi hundën e gjitha gjymtyrët e shtremba e dredh lart e poshtë, si leckamane ke qenë me ato që ti dhanë prindërit. Bën ti dhe Aulna musta dy leckamane të shëmtuara si pjeshka instagrami. Ka vajt puna keq, kur do kthehen njerëzit në bazë, të pëlqejmë vlerën dhe të bukurën natyrë. Të ikin nga kto vrroma lektiste. Plakut tat i bie gjën në sqep apo tani e ke kap veten?!”, ka shkruar ndjekësja.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top