Kronikë

Kreu veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, procedohet penalisht 80 vjeçari

Më datë 25.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin B. K., 80 vjeç, sepse në rrugën “Dervish Hima”, dyshohet se ka përndjekur dhe kryer veprime të turpshme me 2 shtetase të mitura.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top