Kronikë

Kontrolli në banesë ‘fundos’ vlonjatin, i gjenden doza kokaine, arrestohet nga policia

Një 46-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi i janë gjetur në banesë disa doza kokaine.

Sipas burimeve zyrtare, nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. H., 46 vjeç, banues në Vlorë.

Gjatë kontrollit personal dhe kontrollit të ushtruar në banesës e tij në lagjen “Bashkimi”, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 10 doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top