Showbiz

Konkurrenti i ‘The Voice’ nuk i reziston dot Rita Orës, zhvishet para saj

Rita Ora prej disa kohësh është pjesë e jurisë së “The Voice Australia” duke shënuar kështu një hap të rëndësishëm në karrierën e saj.

Por, në episodin e ditës së martë një konkurent i quajtur Henry Star u zhvesh dhe nisi të bënte striptizëm në skenë përpara këngëtares shqiptare.

Menjëherë pas performancë së tij në “Twitter” shpërthyen komente nga më të ndryshmë të cilat shpreheshin se Rita është shumë joshëse.

“Rita është aq flirtuese, ishte brilante’-ka shkruar një komentues në Twitter.

Interpretimi i djalit është pëlqyer në masë nga publiku, e ndonëse nuk u kualifikua për më tej në këngë, ai ishte një performues dhe kërcimtar i admirueshëm.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top