Showbiz

Koncerti i Malumës, fansja i hedh reçipetat, këngëtari i lë varur te mikrofoni

Këngëtari Maluma elektrizoi mbrëmjen e kaluar kryeqytetin teksa performoi në skenën e improvizuar në sheshin “Nënë Tereza”. 

Të shumtë ishin fansat e këngëtarit latin që patën mundësinë ta ndiqnin live në skenë.

Një prej tyre duket se mezi e ka pritur atë moment dhe ka shfrytëzuar çdo ‘aset’ për t’i rënë në sy. Ajo i hodhi reçipetat ngjyrë rozë këngëtarit, të cilat më pas ai i vari tek mbajtësja e mikrofonit.

foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top