Showbiz

Koha ka ndaluar për Rozana Radin, këngëtarja publikon fotot me bikini nga ishulli i ‘VIP-ave’ (FOTO)

Duket se mosha është një numër për këngëtaren Rozana Radi.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto me bikini, ku në pah ka nxjerrur linjat trupore.

Këngëtarja këtë verë ka postuar sistematikisht foto nga pushimet dhe është komplimentuar nga fansat për formën e mirë që paraqet.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top