Showbiz

Kim Kardashin harron vajzën në një hotel në Paris?

 Kim Kardashian ka zgjedhur që këto ditë të qëndrojë në Paris së bashku me vajzën e saj.

Ylli i “The Keeping Up with the Kardashian” është gjithmonë në qendër të vëmendjes së paparacëve dhe këtë herë asaj ju desh të përballej me një koment negativ nga ana e tyre.

Teksa dilte nga hoteli, ajo u pa vetëm, nën shoqërinë e askujt dhe të gjithëve ju bëri përshtypje fakti se ku ishte vajza e saj.

Vetëm disa minuta më pas ajo u kthye sërish në hotel dhe doli më vogëlushen në krah që çoi në dyshime se Kim e kishte harruar atë në dhomën e hotelit.

Mediat e huaja enjëherë kanë shkruar artikuj rreth këtij lajmi, ndërsa Kim nuk i priti fare mirë ato.

Ajo u kundërpërgjigj atyre në “Twitter” duke shkruar se ka dalë qëllimisht vetëm më parë për të parë nëse e ka makinën në vendin e duhur pasi një ditë më parë nuk e nxirrte dot nga parkingu.

Ajo është irrituar duke thënë, “Po talleni me mua”?

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top