Showbiz

Kim Kardashian po ‘josh’ ish të fejuarin e Jay Lo?

Edhe pse ajo ende nuk është divorcuar zyrtarisht nga reperi Kanye West, duket se starleta më e famshme në botë, Kim Kardashian, tashmë ka gjetur një dashuri të re.

Gjegjësisht, bëhet fjalë për Alex Rodigez, ish-burri i Jennifer Lopez, dhe siç shkruan kjo “Mirror”, Kim u bind nga nëna e saj, Chris Jenner.

Është shkruar se të dy kanë qenë në kontakt muajt e fundit dhe po mendojnë seriozisht për një lidhje, duke marrë parasysh që Kim është në kërkim të dikujt që mund ta “përputhë atë kur bëhet fjalë për statusin dhe financat”.

Chris Jenner beson se Kim dhe Alex janë “çifti i artë i Amerikës” i ri.

“Kim nuk është tip i Aleksit, por ai dëshiron të gjejë një vajzë të famshme për t’iu kundërvënë Jennifer, e cila është në një lidhje me Ben Affleck. Përveç kësaj, Kim është më e re se Jen dhe Alex është i impresionuar që dëshiron të bëhet avokate “, tha një burim për Heat, duke shtuar:

“Është herët, por duket sikur po afrohen me njëri-tjetrin.”

Sidoqoftë, burime të tjera të afërta me familjen Kardashian-Jenner pohojnë se Kim dhe Jay Lo janë mikesha të mira dhe se nuk ka asnjë shans që këto pretendime të jenë të vërteta.

Nga ana tjetër, ndërsa Lopez po shijon dashurinë e saj të vjetër, Ben Affleck, dhe ish-burri i Kim Kardashian, reperi Kanye West është në një lidhje me Irina Shayk.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top