Showbiz

Kim Kardashian flet për herë të parë rreth divorcit me Kanye West

Kim Kardashian ka folur së fundmi rreth divorcit të saj me reperin Kanye West.

Në episodin e mbrëmjes së djeshme të “Keeping Up With The Kardashians”,Kim ka rrëfyer se nuk mund të përshtatej me stilin e tij të jetesës.”Thjesht sinqerisht nuk mund ta bëj këtë më. Pse jam akoma në këtë vend ku jam mbërthyer prej vitesh. Mendoj se ai meriton dikë që do të mbështesë cdo lëvizje të tij dhe ta ndjek nga pas në të gjithë vendin. Unë nuk mund ta bëj këtë gjë”, u shpreh Kim.Gjithashtu ajo u shpreh se ndiihej si një ‘humbëse” , por thjesht dëshiron të jetë e lumtur.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top