Showbiz

Kim Kardashian dhe Kanye West përsëri bashkë, çifti kapet ‘mat’ në Malibu

Ylli televiziv, Kim Kardashian dhe këngëtari, Kanye West, u panë duke dal për një drekë të qetë në Malibu të enjten në mes të divorcit të tyre.

Çifti miliarder u pa duke parkuar makinën e tyre para hotelit të madh Nobu Ryokan, i cili është ngjitur me një nga restorantet e preferuar të Kardashian, Nobu.

Kim, u paraqit për divorc nga Kanye në shkurt duke përmendur dallimet e papajtueshme pas një viti traumatik ku reperi luftoi me çështje të shëndetit mendor.

Gjërat duket se ishin miqësore mes çiftit ndërsa ata u përpoqën të futeshin në restorantin e nivelit të lartë japonez nën radar, të rrethuar nga rojet e sigurisë.

Ndryshe nga pamjet e saj të zakonshme tërheqëse për vëmendjen, Kim ishte më e nënshtruar me flokët e saj të zeza të mbledhura prapa kokës.

Me gjithë divorcin e tyre të afërt dhe ndarjen e pasurisë së tyre shumë miliardë dollarëshe, gjërat dukeshin të përzemërta midis Kim dhe Kanye, të cilët mbërritën në të njëjtin automjet me reperin pas timonit.

Kanë kaluar gjashtë muaj që kur Kim paraqiti kërkesën për divorc nga burri i saj prej gati shtatë vitesh dhe ajo është përpjekur të mbetet mbështetëse e West, të paktën publikisht.

Kim ka qenë me bindje në tribuna për të brohoritur ish -in e saj në dy festat e tij të fundit për albumin e tij të ri ‘Donda’.

‘Donda’ mban emrin e nënës së ndjerë të Kanye, e cila vdiq në vitin 2007 në moshën 58-vjeçare nga sëmundjet e zemrës dhe komplikimet postoperative pasi kishte kryer procedura të shumta kozmetike.

Gjatë të dyja festave të dëgjimit ai luajti një këngë të quajtur ‘Dashuri Pa Kusht’, në të cilën ai këndoi: ‘Po humbas familjen time’ mes divorcit të tij nga Kim.

Ai i lutet dashurisë së tij të humbur të “kthehet tek unë” dhe përfshin audion e ‘Dondës’ duke kujtuar se babai i saj e mësoi atë të “dashurojë pa kushte” dhe “mos e braktis kurrë familjen”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top