Showbiz

Këngëtarja kosovare shfaqet me bikini dhe me taka buzë një pishine

Këngëtarja kosovare Arta Bajrami pavarësisht se i ka kaluar të 40-tat, mbetet ende një femër joshëse dhe në superformë.

E njohur për disa hite dhe shumë vite qëndrim në skenë, këngëtarja ka pozuar kësaj radhe me bikini dhe në taka, dy elemente që s’kanë asgjë të përbashkët me njëra tjetrën.

foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top