Showbiz

Kendall Jenner dhe partneri i saj fotografohen në brigjet e Caprit me një super jaht luksoz

Kendall Jenner dhe i dashuri i saj Devin Booker së fundmi janë footgrafuar në shoqërinë e njëri-tjetrit në kuvertën e një jahti në Capri ditën e djeshme.

Modelja dukej mjaft seksi e veshur me një palë bikini shumëngjyrëshe .

Pëprara udhëtimit një burim shprehet se çifti është takuar me milun e tyre Fai Kahdra, i cili ju ka prezantuar një varkë për të lundruar në qytetin bregdetar.

Ata kanë lundruar në brigjet e Sardenjës së bashku me miqtë e tyre

Në fotografitë e publikuara të dy ata dukeshin si dy zogj të dashuruar teksa shijonin pushimet së bashku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top