Showbiz

Kejvina Kthella “tërbon” ndjekësit me pozat provokuese (FOTO)

Ish-velina, Kejvina Kthella, ka djegur rrjetin me pozat e fundit që ka postuar në profilet e saj në rrjetet sociale.

Teksa ndodhet me pushime në plazh dhe po shijon në maksimum rrezet e diellit, nuk ka harruar që me ndjekësit të ndajë disa fotografi mjaft të “nxehta”.

Në pozat në fjalë, modelja seksi shfaqet me një palë bikini të bardha që i nxjerrin mjaft bukur format elegante të trupit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top