Showbiz

Kane West po rikthehet tek Kim Kardashian për shkak të Drake?

Pas ndarjes së bujshme, Kim Kardashian dhe Kanye West, duket se po ribashkohen.

Thashethemet nisën kur Kim doli në shfaqjen e albumit të reperit në Çikago me fustan nusërie.

Madje, burimet thanë se ata u larguan të kapur për dore nga shfaqja. Por, askujt nuk ia merrte mendja se arsyeja e ribashkimit mund të ishte Drake, reveri konkurrent i Kanye.

Burime të brendshme në industrinë e muzikës thonë për “Page Six”, se reperi po organizon shfaqje të tilla, për të rritur shitjet e albumit “Donda”, më shumë se ato të albumit të Drake.

West dhe Drake, i kanë publikuar albumet pothuajse në të njëjtën kohë, “Donda” më 29 gusht, ndërsa “Drake Certified Lover Boy”, albumi i Drake, do të publikohet më 3 shtator.

Megjithatë, ende nuk dihet e vërteta. Së fundmi, gazeta britanike “The Sun”, shkruante se ylli i “Keeping Up With The Kardashians” mund të tërheqë kërkesën për divorc që bëri në shkurt të këtij viti.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top