Showbiz

‘Kam bërë dy herë botoks’ moderatori shqiptar e pranon publikisht

Moderatori shqiptar, Bledi Strakosha ka bërë botoks në fytyrë për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një videoje në rrjete sociale.

Bledi ka treguar se ndërhyrja ka qenë e lehtë dhe natyrale, pa ia prishur portretin apo mimikën.

Moderatori është treguar gjithmonë shumë i hapur për tematika të tilla. Më parë ai ka deklaruar se nuk ka turp t’i pranojë publikisht ndërhyrjet.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top